Sevdiklerinizle Paylaşın

BULGARİSTAN SOFYA'DA PROJEDEN SATILIK DAİRELER

9.750.000 TL

BULGARİSTAN / SOFYA /
İlan No 12253
İlan No 12253
İlan Tarihi 15.05.2024
Gayrımenkul Şekli DAİRE
Gayrımenkul Tipi Konut
İşlem Tipi Satılık
118
Net M² 104
Oda Sayısı 2 + 1
Bina Yaşı 0
Bulunduğu Kat Giriş Katı
Kat Sayısı 0
Banyo Sayısı 1
Isınma Tipi Merkezi
Tapu Durumu Kat Mülkiyetli Tapu
Krediye Uygun Evet

AçıklamalarCLASS GAYRİMENKUL NECATİ BÖĞÜRCÜ'DEN 

BULGARİSTAN SOFYA'DA MATEK BOYANA PROJESİNDE SATILIK DAİRELER

2+1, BRÜT 117,98 M2 - NET 103,33 M2

SATILIK BEDELİ : 9.750.000 TL

MATEK BOYANA RESIDENCE
“Matek Boyana Residence” 4.043 m2 alan üzerine 3 Blok ve 31 lüks daireyi içeren kapalı bir kompleks olarak inşa edilmiştir.  Toplamda 4 154 m2’lik kapalı alana sahip olan kompleks tasarımında mevsimsel güneş hareketleri ve coğrafi faktörler dikkate alınarak tasarlanmıştır. Kompleks Sofya’nın en güzide yerleşkelerinden olan Boyana bölgesinde bulunmakta, özellikle konumu açısından dağ ve şehir manzara hakimiyetiyle Boyana bölgesinin en tercih edilen yerlerindendir. Boyana bölgesi zengin ve elit kesimin yaşadığı ve ulaşım olarak birçok merkezi yerleşkeye yakınlığı ile bilinir.
Kompleks geniş bir peyzaj alanı sunmaktadır. Tamamı otomatik kapılara sahip 37 adet kapalı garaja ve 23 adet açık otoparka sahiptir.  Özellikle peyzajda fazla sayıda kullanılan ağaçlar bir nevi koru içinde yaşama atmosferi sağlamaktadır. Kompleks 3 Bloktan oluşmaktadır, her dairenin güneş alma açısı ve manzara hakimiyeti özenle düşünülmüştür.
Projemiz yüksek malzeme standartları ve işçilik ile güç, güvenlik ve yüksek kalite sorumluluğunda tamamlanmıştır. Arazinin dört bir yanına statik güçlendirme elemanları inşa edilmiş, betonarme sistemi yüksek mukavemet standartlarına göre tasarlanmıştır. Dış ve iç duvarlarda taşıyıcı özelliğe sahip Wienerberger-Porotherm tuğlalar kullanılmıştır. Komşu duvar ve zeminde gerek ısı gerekse de ses yalıtımı gözetilmiştir.
Tüm dairelerde görüntülü interkom sistemi, internet ve kablolu TV için hazır kablolama mevcut olup salon ve ebeveyn yatak odalarında klima alt yapı sistemi hazırdır. Giriş katlara geniş teras imkanı sağlayan daireler 2+2 ve 3+1 şeklinde olup 117-170 m2 arasında değişmektedir. Dış cephede ahşap ve antrasit görünümlü komposit panel kullanılırken doğrama sistemi Viva Thermo 70 Alüminyum doğrama ve 3-odalı cam şeklinde olup gereken ısı ve ses yalıtımı sağlanmıştır. Asansörler Thyssen Krupp marka ve güvencesindedir.
Boyana bölgesinde mevcutta atıksu ana hatlardaki yetersizliğe çözüm olarak bir kollektörde toplanan ve uygun kimyasal sistemlerle %98 oranında suyu temizleyen arıtma tesisi düşünülmüştür. Ayrıca soğuk kış aylarında kullanılacak ve dereceli sensöre sahip asfalt altı elektrikli ısıtma sistemi mevcuttur.​

 

 

Özellikler

İç Özellikler

Asansör Krediye Uygun Mutfak Wc


Dış Özellikler

Hidrofor Isı Yalıtım


Konum

Toplu Taşıma Yakın


Kullanım Seçenekler

Mesken